Letíme do Karibiku!

plnim-si-sve-sny

Mám pocit, že když otevřu oči, tak všechno zmizí. Na monitoru už nebudu mít žádnou zprávu z banky, že transakce proběhla úspěšně … Pomalinku, jako bych ty letenky mohla ještě odehnat, otevírám oči. Bože, stále na mě bliká, stejná stránka a to znamená jediné – letíme s Martinou do Karibiku!

Sice jsme to vůbec neplánovaly, ale takové akce jsou přeci nejlepší! 🙂 Původně jsme totiž chtěly jen strávit nějakou dobu zase spolu za hranicemi, jako každý rok. Už se nám z toho pomalu stala tradice, že na podzim bereme roha. Po loňsku, kdy jsme byly v Estonsku a vrátily jsme se neskutečně zmrzlé a byly jsme rády, že je v ČR na teploměru jen nula, jsme se dohodly, že budeme sledovat letenky do teplých krajin =) A ejhle, padl nám do oka jeden ostrov v Karibiku – Guadeloupe za perfektní cenu, tak jsme tam ty akční a mega výhodný letenky přeci nemohly nechat!

Jo, sice po zaplacení letenek to vypadá, že budeme minimálně měsíc žít ze vzduchu a vody, ale když něco doopravdy chcete, tak si za tím jdete 😉 A věřte, že podívat se do Karibiku jestli to tam doopravdy vypadá tak, jak to známe z filmů, na mém wish listu je 🙂 Jen jsem si myslela, že se to uskuteční až budu mít vychované děti 😀

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *