Anie Songe: Továrna na sny

anie-songe

Není knížka jako knížka. A věřte, že právě tahle je opravdový originál. Protože v jaké jiné najdete kromě příběhů človíčka, kterého sledujete, i omalovánky? 😀

Asi bych měla začít nějakou menší zmínkou o Anie, protože je mi jasné, že né úplně všichni ji asi znají. Takže abych to zkrátila – zavřete oči a představte si vílu. Úplně obyčejnou lesní vílu. I s těmi dlouhými rozevlátými vlasy. Máte? Tak přátelé, to je ona. Doopravdy. Nekecám! 😀 Ještě bych měla podle jejích slov dodat, že byste ji měli v půlce přefiknout (ehm, kam já na ty výrazy jenom chodím) a nakombinovat s mořskou vílou 🙂 Už sice víte, jak vypadá, ale možná by vás zajímalo, kdo to vlastně je, že? 

V mých očích to je normální střelená holka, co se rozhodla, že bude žít na max a nebude se ničím ani nikým omezovat. Asi nemusím vysvětlovat, že to je právě ten postoj, co se mi na ní líbí a taky důvod, proč jsem před x lety začala sledovat její blog, když se právě stěhovala do Thajska. Bavilo mě, jakým stylem psala o Thajsku, svém životě a různých f*ck-upech … , a baví mě to stále, i když teď nomádí na Bali. 

A právě o tom všem, tedy o jejím životě, se můžete dočíst v její knížce. Nechci být za spoilera a vypisovat tu všechno na co tam můžete narazit … On právě ten moment překvapení, když si nejste jisti, co máte čekat, je úplně kouzelný. A věřte, že kdyby ta knížka za to nestála, tak nečekám vynervovaná jak při zápisu předmětů u noťasu na magických 0:00, abych byla mezi prvním tisícem lidí, co tu knížku dostanou před Vánocemi. A i po přečtení jedním dechem můžu říct, že bych to udělala znovu. 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *