Ponožky na cestách

img_20161210_230603

Přednáška o cestování od dvou kluků v mým věku? Jop, tak to přeci musím vidět. O to více, když jsou konečně v Brně, v Industře.

Jako původně jsem si myslela, že dostat se na místo konání bude brnkačka. O Industře jsem už toho hodně slyšela, a tak jsem se těšila na ten prostor, kde to bude. Jenže bych to nebyla já, kdybych zase nevybíhala na poslední chvíli. Ono když k tomu připočtete bonus, že jsem neměla šajna, kde ta slavná Industra je, tak Vám z toho vyjde, že jsem za běhu googlila jako o život. 🙂  I přes počáteční krizi se mi nějakým zázrakem povedlo zjistit, kam teda mám dojet. Dokonce jsem i chytla tramvaj správným směrem 😀

Byla jsem na sebe pyšná, že jsem to nevzdala,  i když odpadli lidi, co měli jít se mnou. Ale abych se vrátila zpět –  za 10 minut začínala přednáška a já jsem najednou zničeho nic byla ve tmě, v noci uprostřed areálu, kde prostředkem tekl potok 😀 Úplně to nezlepšovalo tu atmosféru místa, když jsem neměla ponětí kudy mám jít a vlastně ani co přesně hledám. 😀 Ale nějakým zázrakem jsem touhle „stezkou hrůzy“ prošla a ocitla se v promítacím sále. Teda spíše v kavárně. 

Celou akci měli kluci pěkně zvládnutou. Ve vyprávění, kde se střídali, měli různé vsuvky 🙂 ať už šlo o fotky nebo videa. Když se dostali k různým fuck-upům na cestách, tak jsem kolikrát měla co dělat, abych nebrečela smíchy. Protože to jsou právě ty věci, co Vám dělají na cestování ty zajímavé vzpomínky. Takže story o tom, jak je chytli vojáci a později policisté a jak před nimi ukrývali paměťové karty z kamery a foťáku, toho jsou asi skvělým příkladem.

Čím mi lehce vyrazili dech byl způsob diskuze. Tedy spíše bych měla říci pokládání dotazů. Jelikož žijeme ve virtuálním světě, tak k tomu použili apku sli.do, kde měli vytvořený profil pod #ponozky. Dotazy se pak dali odeslat kdykoliv do appky a až na ně nastal čas, tak byli zodpovězeny. Za mě ohromné plus. Často se mi totiž během přednášek stává, že mám v průběhu asi milion otázek a ve finále, kdy je na ně prostor a mohlo bych se tedy ptát, tak je všechny zapomenu. Klasika.

Za mě jako ochutnávka Afriky to bylo fajn 🙂 Díky kluci 😉

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *