Pátek 13.

Věříte, že existují určitá data, ve kterých se Vám dějí zlé věci? Myslím takový ten den blbec, kdy to vypadá, že se proti Vám spikl celý svět? Já jsem snad až do dnešního dne nevěřila, že něco takového opravdu může být … ale jak to tak bývá, často se dějí věci, které nás o pravém opaku přesvědčí ….

Koukněte se na můj den … 

Je mi více méně jasné, že když ponocuji (čti spím tak hodinku denně), tak se mi může stát, že zaspím. Ale když jdu normálně spát a mám na ráno nastavený víc jak 4 budíky, který se mi opakují po 10 minutách, a všechny se mi povede úspěšně zaspat, tak je mi jasné, že pátek 13. klepe na dveře …

Nevadí! Nejsem přeci žádná lama a detail, že za 20 minut mám domluvený sraz na druhé straně Brna, mě nemůže rozhodit. Dokonce se mi povedla dohonit i tramvaj, takže jsem si říkala, že dnešek nebude až tak zlý :D. Sama sebe přesvědčuji, že to ráno byla jen blbá náhoda … však mě dneska čeká ještě super program! 🙂 

I přes fakt, že se absolutně nic nechce, jsem se dokopala do kuchyně, protože jsem včera Kubovi slíbila, že uvařím jeho nej jídlo 🙂 Víte jak, co bychom pro kamarády neudělali … nic neříkejte, pár věcí mě teď napadá, protože když už jsem měla tak 20 minut před finišem našeho obědu, mihl se mezi dveřmi. Zjistila jsem, že musí hned odjet, takže jsem to vařila zbytečně … nevadí. Prostě blbá náhoda, která mě nemůže rozhodit. Den pokračuje dál! A já před sebou měla vyhlídku na filmový večer 🙂 s vínem a popcornem. Co víc si člověk může přát? Napovím Vám – třeba aby se to nezrušilo, protože je dotyčný mimo Brno 😀 . Dýchej!

Ok, trošku zrada, ale přeci si zvládnu udělat hezký večer i sama, ne? Tak začnu googlit tip na nový seriál. A po krátké chvilce nacházím „Nejsem do tebe blázen„. Pilotní díl vypadá dobře … chci vidět víc, ale nikde, absolutně nikde, nemůžu najít druhý 😀 . Jako kde je nějaká spravedlivost?!

Nejlíp vypustím páru u vaření, si říkám. Však jen do té doby, než se mi ta večeře povede spálit. Absolutně na uhel, což u mě nebývá zvykem. Nádech a výdech … Z toho se vypíšu a beru si, v mezičase přípravy večeře verze 2.0, noťas. Chyba lávky. Pokus o večeři 2.0 končí opět v koši a já se smiřuji s tím, že dneska budu bez jídla. 

Chci si alespoň nalít dvojku vína, ale to v ledničce se už pít nedá a jiné tu není … A jelikož je venku sněhová kalamita, vzdávám své pokusy o sehnání nového vína a jdu spát.

Snad se mi cestou do postele nestihne nic stát … 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *