Krok směrem do Španělska.

Dlouho jsem přemýšlela, jakou tou cestou životem se vydat. Ono když se zastavíte na místě říkáte si, že se konečně chcete pohnout z místa a jít tím správným směrem, tak hodně často dojdete k jednoduchému závěru. Nevíte kudy. V dnešním světě totiž máme hodně možností, ale opravdu nám tyto možnosti otevírají brány nebo nás svou nabídkou všeho toto neznáma tlačí zády ke stěně? A my pod tím tlakem zůstáváme stát na jednom místě?

To já nechci. A tak docela dost spontánně kupuji letenky do Španělska. Tedy abych byla přesná – kupuji jen jednosměrnou letenku. A to dost na rychlo. Letím totiž za pár dní. Nevím ani, jak dlouho se zdržím a už vůbec netuším, jak můj život tam bude vypadat. Ale mám jasno v tom, že nechci čekat, až „něco“ budu mít dost času, peněz nebo s kým jet. 

Ano, mám v hlavě pár myšlenek, za kterými bych si chtěla jít, ale jak se znám, tak se mi za průběhu akce stejně změní 😀 . Chtěla bys se věnovat hlavně sama sobě … srovnat si v hlavě pár věcí, najít si čas na věci, na které mi tady nezbývá čas a naučit se zpomalit. Zpomalit ten kolotoč kolem mě.

Tak mi držte palce, ať to klapne 🙂

You may also like

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *