Uteč před zimou!

Jsem člověk, který absolutně nesnáší zimu. Sníh jako takový mi nevadí. Když je pár dní, tak proč ne. Je to nádhera, na kterou se hezky kouká … který změní krajinu k nepoznání a udělá z ní takovou tu pohádku kterou můžeme žít.

Tedy až do doby, kdy se na pár dní oteplí a stane se z toho hnědá břečka, která celou tu pohádku akorát zkazila … ale tohle zpravidla nevydrží dlouho, páč začně znovu mrznout. Takže místo krásné bíle zasněžené krajiny tu je verze 2.0, kde od nevidim do nevidim táhle jen ledová skuzavka. Nevadí … i to má své kouzlo, ač spíše pro děti. Zkuste se zeptat dospělých, jak na ní nadáváají jako špačci 😀  

Když k tomu přičtete šílenou zimu, která se pozve všude, tak já už zoufale hledám letenky do teplých krajin. Jsem v tomhle totiž tak trochu srabík a prostě před tou zimou zmiznu.

Tentokrát to vyšlo na Španělsko. Když jsem totiž byla v létě v Málaze, tak mi bylo neustále dokola opakováno, jak tam je zima krásná. Ehm, jasně. Fakt tomu věřím, že to může být super. Ale asi nemluvili o téhle zimě, která je nejstudenější za posledních 50 let 😀 Víte, ono když čekáte, že přiletíte do tepla, tak úplně neuvažujete o sedmi stupních. Na první den to je sice neskutečně skvělé, páč z -10°C to je stále pokrok … ale druhý den Vám už je zima.

Kecám. Zima Vám bude už ten první večer, pokud skončíte jako já v domě, kde kamna jsou neznámé slovo a topení se zná jen ze slovníku. Ale třeba budete mít štěstí jako já a Vaše „host mamá“ Vám sežene přímotop ♥.

Ještě že jsem utekla před tou zimou  v ČR!

You may also like

1 komentář

  1. 🙂 Nepatrim mezi hatery zimy, ale i ja uz se jen plazim a chci jaro. Navic zima v Zahrebu me naprosto vycerpala a porad se z toho nejak „dostavam“ 🙂

    PS minuly rok jsme travili Silvestra ve Wroclawi, bylo asi -20 (nekecám) a nikde skoro netopili, na bytě nám nešlo topení…doteď se oženu 🙂 (Ale jinak to tam bylo super)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *