Odjezd směr Rumunsko!

Fakt bych jednou chtěla napsat, že jsem se v klidu zabalila a odjela … kupodivu, ani tentokrát se mi to nepovedlo a ráno jsem balila na poslední chvíli. Plán, že si s sebou na cestu do busu na těch 12 hodin udělám sváču úpně neklapl, a já jsem zase na poslední chvíli dobíhala bus. Trošku šoky, protože jsem doběhla a bus nikde 😀 

V těhlech chvílích je super, když máte v buse už z Prahy spojku, které můžete zavolat a perfektně ji vyděsit, že ten bus nestíháte  … Cesta jako taková ač trvala 12 hodin mi děsná nijak nepřišla. Ono to taky skvěle utíká, když nejedete s rozkodrcanou karosou, a k tomu máte ještě prima parťáka s sebou.

A jaký máme s Martinou na tenhle trip plán? Co chceme vidět? 

Žádný 😀 opět nemáme žádný plán! Jen víme, že přijedeme v noci do Timișoara (česky Temešvář), což je město v západním Rumunsku, kde bychom teoreticky měli spát přes Couchsurfing. Vlastně kromě téhle jedné noci nevíme mimojiné kde a jak budeme bydlet. Ale ono to je nejlepší, protože čím míň plánujeme, tím víc se stresujeme jestli stíháme … takhle bez plánu se dostaneme často na místa, o kterých by se nám ani nezdálo.

You may also like

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *