#1 LA: Co bys poradila svému mladšímu já?

1 liebster-award

Ať se podíváte kamkoliv na net, tak tam naleznete nepřeberné množství výzev, kterých se můžete zůčastnit. Jinak tomu nebude ani s Liebster Award, což je výzva vyloženě v blogerském světě. Kdyby mě nominoval kdokoliv jiný, než Adél z Obrazem blog, tak to zabalím. Nejsem totiž příznivcem stádových akcí … ale když k tomu připočítám fakt, že díky Adél jsem dostala tip na super-extra-cool jízdenky do Rumunska, tak projednou udělám výjimku. 

Asi bych to nebyla já, kdybych si to neupravila trošku po svém … Nenajdete tu tedy 5 otázek v jednom postu, ale pokud vše klapne podle plánu,

Co bys poradila svému mladšímu já? 

No pár věcí by se našlo …

#1 I když Ti budou tvrdit, že vyrosteš, tak tomu moc nevěř … 

#2 Vlastně nevěř ani tomu, že když se pověsíš na strom, a někdo (… díky Kriss) tě bude tahat dolů, tak se 100% vytáhneš. Ehm, asi to je překvapivé, ale ani po několika týdenním praktikování to nezabere … člověk si skoro až říká, kde sakra mohla vzniknout ta chyba …

#3 Vyhýbej se koprovce ve školní jídelně! Možná z ní pak nebudeš mít celý život trauma 😀

#4 Víš jak se říká, že pes co štěká nekouše? … mno, u těch malejch tomu úplně nevěř.

#6 Né že bych ti chtěla kazit zábavu … ale fakt neříkej tak vysoký číslo, až se tě budou ptát „kolik čertů chodí v roji“ … Protože až budeš pít na jeden zátah 9 panáků čerta (rum+griotka), tak ti bude fakt pekelně zle!

#7 Hele vůbec nepochybuju o tom, že máš celou cestu z Karibiku ošéfovanou a se zkouškama sladěnou … ale započítala jsi do toho příletu i časovej posun?

#8 Nesázej se se Švanym, že pokud do těch 10m vyleze a skočí „taková bábovka jako je on“, tak že to uděláš ty taky … Holka, věř, že už to nechce znovu zažít ani jedna verze mě!

#9 Až ti dá jeden vysokej a ramenatej borec číslo … prosím! Nedávej si ho do kapsy na zadku!!! Ono by se taky mohlo stát, že ty kalhoty dáš brzo ráno vyprat … a překvápko! Prd z toho čísla rozluštíš … ale jako nechci tě strašit, vid?

#10 Hele, slyšela jsi už o dvojitým zálohováním fotek? Ne? Tak to potom dost vysvětluje …

#11 Nekupuj letenky do JARu … Protože nakonec kvůli státnicím neodletíš … Ale pokud existuje šance, že by to v jednom paralelním vesmíru mohlo vyjít, tak to riskni 😉

#12 Všechno zlé jednou bude k něčemu dobré … i když si budeš myslet ještě pár let, že se ti zbořil celej svět … tak pak budeš na jedné svatbě (naschvál ti neřeknu koho, ať seš taky trochu překvapená …) a budeš neskutečně vděčná za to všechno, co se ti do té doby událo … protože jen díky tomu budeš taková, jaká jsi dnes. A věř, že za to jsem teď sama sobě vděčná. Ono to všechno dění s odstupem času začne mít trošku větší význam, než by tě, mé mladší já, kdy napadlo. 

Ps: Fialovej pramen ve vlasech je skvělej nápad … ale počítáš s tím, že se postupně přemění na modrou, zelenou a šedou barvu? Ne? A ani že tenhle proces bude trvat čtvrt roku? Ehm …

You may also like

2 komentáře

  1. 🙂 Super.

    Btw i já musím říci, že jsem zvažovala, zda LA dát na svůj blog – jednoduše mi neladí do konceptu blogu. Ale zároveň mi to udělalo radost, že mě jedna slečna nominovala…tak mě to vlastně potěšilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *