Mít se ráda.

Poslední dobou to je asi nejdiskutovanější téma, které se pořád dokola a dokola vytahuje ven. Všichni vědí, že se máme mít rádi, ale už nám nikdo neřekne, jak toho přesně a efektivně dosáhnout. 

Když otevřete internet, tak pod heslem „sebeláska“ na vám dozajista vyskáče neskutečné množství rad a článků, kde vám vlastně neřeknou nic jiného, než že se máte přijmout takový jací jste, a jednou začas si dopřát čas strávený sami se sebou … čas, kdy nebudete muset nic.

Nepochybuju o tom, že i v těhlech tvrzení je svým stylem skrytá pravdivá odpověď. Já se však v poslední době utvrzuji v přesvědčení, že se v tomhle „vztahu sama se sebou“ nejvíce projevuje, jak se k nám chová náš partner, případně partnerka. Pokud se k vám tenhle člověk bude chovat jako ke kusu hadru, tak podle mě těžko budete mít vybudované zdravé sebevědomí … oproti tomu partner, který vám dokáže dát najevo jak jste vlastně jedinečný, tak u vás to sebevědomí bude budovat směrem nahoru. 

Já jsem si až do nedávna neuvědomovala, že je opravdu neskutečně důležité jakého člověka vedle sebe máte i pro tenhle ohled … že právě ta láska a podpora, kterou dostáváte vám pomáhá se cítit lépe, a i tom lepším světle pohlížet sami na sebe. A přitom k tomu stačí tak málo …

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *