Týden na Kypru.

IMG_20180130_164031_727Když mi kamarádi říkali, že na Erasmu čas utíká rychleji, tak jsem tomu neveřila … a přitom jsem teď sotva stihla mrknout okem, a najednou už je jeden týden pryč.

Věci, které mi ještě před pár dny připadaly jako neskutečný odvar, tak se pro mě stávají denní rutinou. Ať už se budeme bavit o jízdě v protisměru, placení eury nebo teplejším počasí.

Postupně jsem se totiž aklimatizovala, a najednou mi už nepřijde, že by tu bylo nějak extra teplo, jako se mi po příjetu zdálo … Najednou 15°C už není teplota, za kterou jsem neskutečně vděčná, ale neskutečná zima, ve které tu odmítám chodit ven. 😀 Je vtipný, jak se všechno posune a stane standartem …

pocasi

Jedna z prvních věcí, co jsem po příletu udělala byla … že jsem šla volit. I když jsem přiletela v noci, a druhý den ráno jsem byla trošku mimo … Ale přeci jsem nemohla nechat propadout ten volební průkaz 🙂 Když mě to vystavení voličského průkazu stálo tolik sil. (Těžká ironie! Páč stačí vyplnit jeden easy papír.) 

volby
Prezidentské volby na Kypru.

Ikea

Každopádně jsem neskutečně ráda, za všechny ty lidi co kolem sebe mám … ukázalo se, že jsem si fakt vybrala nejlepší možný lidi na spolubydlení. 🙂 Krom toho, že trávíme hodně času spolu, tak i díky tomu, že máme společné cíle a zájmy, tak je to hned jednodušší. 

mesto

Ač nejsem ten typ, co každý druhý den vymetá každou párty, tak už jsem tu nějakou zkusila … a musím uznat, že to neskutečným způsobem stmeluje lidi. Jasně, řeknete si, že to je tím alkoholem, ale věřte nebo ne, tak o tom to nebylo. Spíš dostanete příležitost poznat nové lidi, kteří jsou na tom stejně jako vy … žijí v cizí zemi, jejich rodnému jazyku skoro nikdo nerozumí a občas si připadají sami … Výhoda těhlech Erasmus akcí … takže i pokud nejste party animal, seberte se a vystupte ze své komfortní zóny … a běžte na párty! Ono se Vám možná stane, že místo zuřivého tancování v klubu si budete povídat na skleničkou s lidmi, které po čase budete považovat za své přátele … 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *